top of page
  • Facebook
  • Instagram
soulschannel-logo-black.png

Steve Nobel

Po raz pierwszy w Polsce!
2021

04

Gwiezdne Dusze zwane Magikami: Magia Duchowego Przebudzenia, Cel Duszy i Nieograniczona Obfitość.
 

UWAGA: Z POWODU OBOSTRZEŃ DOTYCZĄCYCH COVID-19

- EVENT PRZENIESIONY NA ROK 2021
 

Opis Retreatu:
 

Dzień Pierwszy: Duchowe Przebudzenie i połączenie.


Od zestrojenia w 2012 roku weszliśmy w potężny czas duchowego przyspieszenia. Nasza planeta powraca na należne jej miejsce jako święta planeta. Przechodzimy od kolektywnego 3D paradygmatu strachu / separacji do 5D miłości / świadomości jedności. W tym procesie wszystko (obecne życie lub jakiekolwiek inne życie - ten lub inny wymiar), co stoi na drodze do przywrócenia naszego wewnętrznego światła, ujawnia się do oczyszczenia. To oczyszczenie otwiera drogę do tego by większa ilość duchowego światła i wsparcia mogła do nas dotrzeć. Chodzi o otwarcie kanału łączącego nas z naszym Wyższym Ja, przewodnikami, siłami anielskimi i gwiezdną rodziną. To przemiana ku rozpoznaniu w każdej komórce naszego ciała naszej prawdziwej wielowymiarowej natury.
 

Dzień Drugi: Cel Duszy i Praca.


Nie jesteśmy tu na ziemi tylko po to, by istnieć poprzez pracę. Nasze życie ma być o wiele bardziej znaczące. Nie jesteśmy tu też tylko po to, by gromadzić rzeczy czy pieniądze. Jesteśmy tutaj, aby świętować nasze życie, żyć radośnie i magicznie, objąć wszystko to kim jesteśmy, wyzwolić nasze autentyczne ja, aktywować nasz prawdziwy potencjał i zacząć iść przez życie kierując się sercem i sensem. Już od dziś. Zbadamy ścieżkę, którą nasza dusza chce uaktywnić wewnątrz nas w odniesieniu do naszej pracy i misji duszy.
 

Dzień Trzeci. Obfitość i Pieniądze.


Obfitość oznacza wiele rzeczy, możemy cieszyć się dostatkiem przyjaźni, radosnych doświadczeń, znaczącej pracy, pełnych miłości związków. Ten dzień bada, gdzie ograniczamy się do jakiejkolwiek formy niedoboru. Następnie, jak możemy poszerzyć wszystkie granice, na które nieświadomie się zgodziliśmy.


Pieniądze to energia, a obecnie pieniądze niosą ze sobą wiele zbiorowych przekonań i emocji, które są dość ciężkie. Wokół pieniędzy daje się wyczuć kolektywną złość, żal, bezradność i męczeństwo. Podobnie - my także nosimy własne przekonania i sądy dotyczące pieniędzy. Zasadniczo pieniądze to neutralna energia, która podobnie jak elektryczność może szkodzić lub uzdrawiać. Otrzymujemy pieniądze, nie myśląc przez cały czas o wyczyszczeniu lub podniesieniu wibracji przepływających przez nas zasobów. Oprócz wglądu w dynamikę pieniędzy i pracy w kontekście naszych najgłębszych pragnień, będziemy również zgłębiać techniki medytacyjne, aby najpierw oczyścić i rozszerzyć energię pieniędzy napływających do naszego życia.


W tym dniu zagramy w grę na prawdziwe pieniądze (każdy zostanie poproszony o przyniesienie określonej liczby monet), co pomoże ujawnić Twoje podstawowe przekonania i historie w tym temacie. Ta gra składa się z dwóch części i ma być zabawna i bardzo pouczająca.

Agenda:


23.10 piątek: 17:00-20:00 dzień pierwszy
(kolacja we własnym zakresie, np. w restauracji hotelowej)


24.10 sobota: 10:00-19:00 dzień drugi + kolacja


25.10 niedziela: 10:00-16:00 dzień trzeci

Miejsce:

Hotel: https://z-hotel.com
Z-hotel business & spa,
ul. Wczasowa 25,
05 - 402 Otwock

Cennik

 

Szkolenie

w sali konferencyjnej od piatku 23.10 od godz.17:00 do ndz.25.10 do godz.16:00, przerwy kawowe od piątku do niedzieli, lunch i kolację w sobotę:
KOSZT: 1599 zł brutto (1300 zł + 23% VAT)

Nocleg: 

Pokój 1 os. - koszt za dwie noce 510 zł
Nocleg w pokoju 2 os.- koszt za 1 osobę za dwie noce: 305 zł

Przy wyborze pokoju 2 osobowego poinformuj nas z kim chcesz być w pokoju.  

 

Dla przykładu:

Koszt retreat-u na 1 os. z noclegiem w pokoju 2 osobowym - 1 904,00 zł

Koszt retreat-u na 1 os. Z noclegiem w pokoju 1 osobowym - 2 109,00 zł

Płatności:          

 

Istnieje możliwość zapłacenia zadatku 500 zł podczas rejestracji w celu rezerwacji miejsca. Można również zapłacić całą kwotę. W przypadku wybrania płatności zadatku - pozostałą kwotę - zależnie od wybranej opcji należy uiścić maksymalnie do dnia 12.10.2020.

Obecnie brak nadchodzących wydarzeń
Steve_Newbw.jpg

Steve Ahnael Nobel

 

jest autorem pięciu opublikowanych książek, w tym jego najnowszej Starseeds. Jest trenerem duchowym, uzdrowicielem i duchowym facylitatorem. Ma za sobą pracę w trzech różnych kierunkach zawodowych i obecnie spełnia się w czwartym. Przez 13 lat (styczeń 2000 - grudzień 2012) był dyrektorem odnoszącego sukcesy programu non-profit Alternatives z siedzibą przy St. James's Church, Piccadilly, Londyn W1. Jest twórcą Soul Matrix Healing. Jego platforma YouTube ma ponad 103 tysiące obserwujących.

podsumowanie w liczbach:

103K

6

250

subskrybcji
wykładów
książek
Szczegóły
Kalendarz

Kalendarz

2020/2021

2021

WEBINAR

Steve Nobel

02.06

WEBINAR

Steve Nobel

zakończony

Misja

Misja

Souls Channel to platforma, która została stworzona jako miejsce osobistych poszukiwań i duchowego rozwoju.

Oferujemy wykłady i warsztaty wyjazdowe, dzieląc się narzędziami do spełnionego, pełnego sensu życia.

Beata i Magda

soulschannel-portret2.png
Newsletter
Kontakt

Newsletter

Aby wiedzieć więcej dołącz do naszej listy mailingowej. Nie przegap najnowszych wydarzeń i promocji. Zapisz się już teraz!

Dziękujemy za zapisanie się!

Administratorem jest Souls Channel sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Orłowicza 12/8. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności dostępną tutaj.

bottom of page