top of page

wt., 02 cze

|

Webinar

Odblokowany Przepływ Obfitości

Steve Nobel

Rejestracja zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

02 cze 2020, 19:00 – 21:00 CEST

Webinar

O wydarzeniu

Wiele Gwiezdnych Dusz boryka się z kwestiami związanymi z ich relacją z obfitością i przepływem pieniędzy. To wszystko jest częścią przejścia od świadomości Trzeciego Wymiaru (3D) do świadomości Piątego Wymiaru (5D). 

Obfitość może oznaczać różne rzeczy w zależności od poziomu przebudzenia, świadomości i częstotliwości danej duszy. Na poziomie Trzeciego Wymiaru (3D) zwykle równa się to konkurencji, pieniądzom i nabywaniu dóbr materialnych. Na poziomie Czwartego Wymiaru (4D) chodzi o opanowanie różnych elementów manifestacji.

Na poziomie Piątym (5D) chodzi raczej o energetyczną stabilizację przepływu zabawy, radości, miłości, wsparcia, wielkich możliwości i po prostu szczęścia.​

Jeśli chodzi o pieniądze, to wokół tego tematu jest dużo zbiorowego niepokoju, strachu, złości i wstydu.  W naszych liniach rodowych Trzeciego Wymiaru (3D) kryją się również energie, programy i kontrakty, które mogą blokować obfitość.  Co więcej, kiedy dodamy karmę życiową i traumę kogoś innego z naszego rodu to powstaje mieszanka, która może powodować potencjalną blokadę pieniędzy, obfitości i sukcesu.

Dzisiejszy wieczór będzie poświęcony pomocy w oczyszczeniu tych blokad, programów i umów, w celu silniejszego otwarcia się na pojawiające się możliwości na naszej planecie w tym zakresie. Ten webinar pomoże Ci lepiej zrozumieć, jakie są Twoje pragnienia i dostarczy narzędzi energetycznych jakich potrzebujesz, aby osiągnąć Twoje upragnione cele. 

Ponieważ stara Matryca 3D oczywiście chwieje się dość mocno, nie ma lepszego czasu niż obecny, aby zacząć przesuwać swoją energię, wibracje i widzenie w wyższą oktawę obfitości.

Ten webinar obejmuje grupowe dostrojenie. Zapraszamy na wykład oraz pytania i odpowiedzi na temat energetycznej natury braku, przepływu i obfitości. Na zakończenie webinaru odbędzie się prowadzona medytacja, podczas której będziecie mogli poszerzyć swoje doświadczenia związane z przepływem i obfitością. 

____________________

Steve Ahnael Nobel pracuje z Gwiezdnymi Duszami (Starseeds). 

Jest autorem 6 książek i założycielem Soul Matrix Healing.

Bilety

  • Standard

    71,00 zł
    Podatek: Zawiera VAT
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page