top of page

pt., 23 paź

|

Z-Hotel Business & Spa

RETREAT - Steve Nobel - Po raz pierwszy w Polsce!

Gwiezdne Dusze zwane Magikami: Magia Duchowego Przebudzenia, Cel Duszy i Nieograniczona Obfitość

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

23 paź 2020, 19:00 – 25 paź 2020, 23:00

Z-Hotel Business & Spa, Wczasowa 25, 05-400 Otwock, Poland

O wydarzeniu

Gwiezdne Dusze zwane Magikami: Magia Duchowego Przebudzenia, Cel Duszy i Nieograniczona Obfitość

Dzień Pierwszy: Duchowe Przebudzenie i połączenie.

Od zestrojenia w 2012 roku weszliśmy w potężny czas duchowego przyspieszenia. Nasza planeta powraca na należne jej miejsce jako święta planeta. Przechodzimy od kolektywnego 3D paradygmatu strachu / separacji do 5D miłości / świadomości jedności. W tym procesie wszystko (obecne życie lub jakiekolwiek inne życie - ten lub inny wymiar), co stoi na drodze do przywrócenia naszego wewnętrznego światła, ujawnia się do oczyszczenia. To oczyszczenie otwiera drogę do tego by większa ilość duchowego światła i wsparcia mogła do nas dotrzeć. Chodzi o otwarcie kanału łączącego nas z naszym Wyższym Ja, przewodnikami, siłami anielskimi i gwiezdną rodziną. To przemiana ku rozpoznaniu w każdej komórce naszego ciała naszej prawdziwej wielowymiarowej natury.

Dzień Drugi: Cel Duszy i Praca.

Nie jesteśmy tu na ziemi tylko po to, by istnieć poprzez pracę. Nasze życie ma być o wiele bardziej znaczące. Nie jesteśmy tu też tylko po to, by gromadzić rzeczy czy pieniądze. Jesteśmy tutaj, aby świętować nasze życie, żyć radośnie i magicznie, objąć wszystko to kim jesteśmy, wyzwolić nasze autentyczne ja, aktywować nasz prawdziwy potencjał i zacząć iść przez życie kierując się sercem i sensem. Już od dziś. Zbadamy ścieżkę, którą nasza dusza chce uaktywnić wewnątrz nas w odniesieniu do naszej pracy i misji duszy.

Dzień Trzeci. Obfitość i Pieniądze.

Obfitość oznacza wiele rzeczy, możemy cieszyć się dostatkiem przyjaźni, radosnych doświadczeń, znaczącej pracy, pełnych miłości związków. Ten dzień bada, gdzie ograniczamy się do jakiejkolwiek formy niedoboru. Następnie, jak możemy poszerzyć wszystkie granice, na które nieświadomie się zgodziliśmy.

Pieniądze to energia, a obecnie pieniądze niosą ze sobą wiele zbiorowych przekonań i emocji, które są dość ciężkie. Wokół pieniędzy daje się wyczuć kolektywną złość, żal, bezradność i męczeństwo. Podobnie - my także nosimy własne przekonania i sądy dotyczące pieniędzy. Zasadniczo pieniądze to neutralna energia, która podobnie jak elektryczność może szkodzić lub uzdrawiać. Otrzymujemy pieniądze, nie myśląc przez cały czas o wyczyszczeniu lub podniesieniu wibracji przepływających przez nas zasobów. Oprócz wglądu w dynamikę pieniędzy i pracy w kontekście naszych najgłębszych pragnień, będziemy również zgłębiać techniki medytacyjne, aby najpierw oczyścić i rozszerzyć energię pieniędzy napływających do naszego życia.

W tym dniu zagramy w grę na prawdziwe pieniądze (każdy zostanie poproszony o przyniesienie określonej liczby monet), co pomoże ujawnić Twoje podstawowe przekonania i historie w tym temacie. Ta gra składa się z dwóch części i ma być zabawna i bardzo pouczająca.

Steve Ahnael Nobel jest autorem pięciu opublikowanych książek, w tym jego najnowszej Starseeds. Jest trenerem duchowym, uzdrowicielem i duchowym facylitatorem. Ma za sobą pracę w trzech różnych kierunkach zawodowych i obecnie spełnia się w czwartym. Przez 13 lat (styczeń 2000 - grudzień 2012) był dyrektorem odnoszącego sukcesy programu non-profit Alternatives z siedzibą przy St. James's Church, Piccadilly, Londyn W1. Jest twórcą Soul Matrix Healing. Jego platforma YouTube ma ponad 103 tysiące obserwujących. Odwiedź strony:

https://www.thesoulmatrix.com/about

https://www.youtube.com/c/SteveNobel/videos?view_as=subscriber

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page