top of page

pt., 01 sty

|

Z-Hotel Business & Spa

Steve Nobel w Polsce RETREAT

Gwiezdne Dusze zwane Magikami: Magia Duchowego Przebudzenia, Cel Duszy i Nieograniczona Obfitość.

Tickets Unavailable
See other events

Czas i miejsce

01 sty 2021, 17:00 – 03 sty 2021, 17:00

Z-Hotel Business & Spa, Wczasowa 25, 05-400 Otwock, Poland

O Evencie

Gwiezdne Dusze zwane Magikami: Magia Duchowego Przebudzenia, Cel Duszy i Nieograniczona Obfitość.

UWAGA: ZGODNIE Z WYMOGAMI EPIDEMIOLOGICZNYMI DOTYCZĄCYCH COVID-19

- LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Opis Retreatu:

Dzień Pierwszy: Duchowe Przebudzenie i połączenie.

Od zestrojenia w 2012 roku weszliśmy w potężny czas duchowego przyspieszenia. Nasza planeta powraca na należne jej miejsce jako święta planeta. Przechodzimy od kolektywnego 3D paradygmatu strachu / separacji do 5D miłości / świadomości jedności. W tym procesie wszystko (obecne życie lub jakiekolwiek inne życie - ten lub inny wymiar), co stoi na drodze do przywrócenia naszego wewnętrznego światła, ujawnia się do oczyszczenia. To oczyszczenie otwiera drogę do tego by większa ilość duchowego światła i wsparcia mogła do nas dotrzeć. Chodzi o otwarcie kanału łączącego nas z naszym Wyższym Ja, przewodnikami, siłami anielskimi i gwiezdną rodziną. To przemiana ku rozpoznaniu w każdej komórce naszego ciała naszej prawdziwej wielowymiarowej natury.

Dzień Drugi: Cel Duszy i Praca.

Nie jesteśmy tu na ziemi tylko po to, by istnieć poprzez pracę. Nasze życie ma być o wiele bardziej znaczące. Nie jesteśmy tu też tylko po to, by gromadzić rzeczy czy pieniądze. Jesteśmy tutaj, aby świętować nasze życie, żyć radośnie i magicznie, objąć wszystko to kim jesteśmy, wyzwolić nasze autentyczne ja, aktywować nasz prawdziwy potencjał i zacząć iść przez życie kierując się sercem i sensem. Już od dziś. Zbadamy ścieżkę, którą nasza dusza chce uaktywnić wewnątrz nas w odniesieniu do naszej pracy i misji duszy.

Dzień Trzeci. Obfitość i Pieniądze.

Obfitość oznacza wiele rzeczy, możemy cieszyć się dostatkiem przyjaźni, radosnych doświadczeń, znaczącej pracy, pełnych miłości związków. Ten dzień bada, gdzie ograniczamy się do jakiejkolwiek formy niedoboru. Następnie, jak możemy poszerzyć wszystkie granice, na które nieświadomie się zgodziliśmy.

Pieniądze to energia, a obecnie pieniądze niosą ze sobą wiele zbiorowych przekonań i emocji, które są dość ciężkie. Wokół pieniędzy daje się wyczuć kolektywną złość, żal, bezradność i męczeństwo. Podobnie - my także nosimy własne przekonania i sądy dotyczące pieniędzy. Zasadniczo pieniądze to neutralna energia, która podobnie jak elektryczność może szkodzić lub uzdrawiać. Otrzymujemy pieniądze, nie myśląc przez cały czas o wyczyszczeniu lub podniesieniu wibracji przepływających przez nas zasobów. Oprócz wglądu w dynamikę pieniędzy i pracy w kontekście naszych najgłębszych pragnień, będziemy również zgłębiać techniki medytacyjne, aby najpierw oczyścić i rozszerzyć energię pieniędzy napływających do naszego życia.

W tym dniu zagramy w grę na prawdziwe pieniądze (każdy zostanie poproszony o przyniesienie określonej liczby monet), co pomoże ujawnić Twoje podstawowe przekonania i historie w tym temacie. Ta gra składa się z dwóch części i ma być zabawna i bardzo pouczająca.

Agenda:

23.10 piątek: 17:00-20:00 dzień pierwszy (kolacja we własnym zakresie, np. w restauracji hotelowej)

24.10 sobota: 10:00-19:00 dzień drugi + kolacja

25.10 niedziela: 10:00-16:00 dzień trzeci

Miejsce:

Hotel: https://z-hotel.com Z-hotel business & spa, ul. Wczasowa 25, 05 - 402 Otwock

Cennik:

Szkolenie w sali konferencyjnej od piatku 23.10 od godz.17:00 do ndz.25.10 do godz.16:00, przerwy kawowe od piątku do niedzieli, lunch i kolację w sobotę: KOSZT: 1599 zł brutto (1300 zł + 23% VAT)

Nocleg:

Pokój 1 os. - koszt za dwie noce 510 zł Nocleg w pokoju 2 os.- koszt za 1 osobę za dwie noce: 305 zł Przy wyborze pokoju 2 osobowego poinformuj nas z kim chcesz być w pokoju.

Dla przykładu:

Koszt retreat-u na 1 os. z noclegiem w pokoju 2 osobowym - 1 904,00 zł

Koszt retreat-u na 1 os. Z noclegiem w pokoju 1 osobowym - 2 109,00 zł

Płatności:

Istnieje możliwość zapłacenia zadatku 500 zł podczas rejestracji w celu rezerwacji miejsca. Można również zapłacić całą kwotę. W przypadku wybrania płatności zadatku - pozostałą kwotę - zależnie od wybranej opcji należy uiścić maksymalnie do dnia 12.10.2020.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page